EN Flag
  • Na rynku od 1995r.
  • Pracujemy Pon-Pt 8:00-17:00
  • zamówienia wysyłamy w 24h w dni robocze

O Sklepie

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem produktów i materiałów  spawalniczych marki LINCOLN ELECTRIC BESTER SA.
W Kaliszu działamy od 1995 roku mamy duże doświadczenie w dobieraniu urządzeń spawalniczych , materiałów i dystrybucji gazów technicznych.

Sklep

Posiadamy własny park butli  do gazów technicznych oraz specjalistyczne samochody do przewozu ładunków niebezpiecznych, dzięki czemu docieramy i  nawiązujemy współpracę z większością firm  w naszym  regionie dostarczając im nasze produkty.

 

Nasze sklepy oferują Państwu  szeroką gamę urządzenia spawalniczych  objętych  gwarancją z nadzorem serwisowym , opatrzone certyfikatem "CE" i "B" części zamienne do urządzeń spawalniczych , reduktorów , palników i uchwytów , gwarantujemy atrakcyjne ceny i dogodne warunki płatności.

 

Warto podkreślić że firma TLEN-SPAW posiada  autoryzację na sprzedaż i serwis gwarancyjny , pogwarancyjny produktów marki

LINCOLN ELECTRIC BESTER na terenie całej Wielkopolski.

 

Dla zainteresowanych zakładów oferujemy bezpłatne pokazy urządzeń spawalniczych pomoc w uruchamianiu, doborze parametrów i szkolenie  pracowników.

 

Oferując wymienione produkty i usługi wierzymy, że jesteśmy w stanie sprostać wszelkim  Państwa oczekiwaniom w dziedzinie spawalnictwa.

Serdecznie zapraszamy do współpracy i korzystania z usług profesjonalistów.

 

Sklep
Oprogramowanie KQS.store
Projekt i realizacja internet SEA oraz xeo-Design